Verbonden met Albergen en Harbrinkhoek-Mariaparochie
Jasper is 28 jaar, geboren en getogen in Harbrinkhoek én Albergenaar. Beide dorpen voelen voor hem als thuis. Wat hij waardeert aan onze dorpen is de saamhorigheid. Vrijwilligers, verenigingen en evenementen zorgen ervoor dat mensen elkaar kennen en helpen.
Daarnaast spreekt de Twentse nuchterheid hem aan. Hier hoef je niet interessant te doen: mensen blijven dicht bij zichzelf en houden elkaar met humor en eerlijkheid met beide benen op de grond.
Werk en politieke ervaring
Jasper is bedrijfsjurist en contractmanager bij VolkerWessels, een groot bouw- en vastgoedconcern. In zijn werk houdt hij zich bezig met contracten, samenwerking en complexe projecten.
Daarnaast is hij momenteel bezig met zijn tweede termijn als gemeenteraadslid namens CDA Tubbergen. Dat doet hij met veel plezier, omdat hij ziet dat de partij lokaal op inhoud en in goede samenwerking werkt aan oplossingen voor onze gemeente.
Waarom CDA Tubbergen?
Jasper voelt zich thuis bij CDA Tubbergen omdat de partij lokaal sterk gericht is op de belangen van de gemeente. Het CDA in Tubbergen durft volgens hem ook af te wijken van landelijke lijnen als dat nodig is voor onze dorpen.
Voor Jasper staat centraal: integer handelen, samenwerken en inhoudelijk het goede doen.
Waar zet Jasper zich voor in?
De komende jaren wil Jasper zich inzetten voor:
Herstel van vertrouwen tussen inwoners en overheid
Slimmere en snellere woningbouw in onze dorpen
Meer aandacht voor mentaal welzijn, vooral onder jongeren
Vertrouwen in de overheid is volgens hem essentieel voor een sterke gemeenschap.
Bereikbaar en betrokken
Jasper probeert midden in de samenleving te staan. Je kunt hem tegenkomen op straat, bij evenementen, in de feesttent of gewoon via mail en WhatsApp.