Fractie

Neem contact op met de CDA Zeist fractie via:

fractie@cdazeist.nl

Specifieke vraag aan een raadslid van het CDA Zeist? Gebruik dan onderstaand mailadres:

Marcel Fluitman: Fluitman@cdzeist.nl
Vincent van Voorden: Vincent@cdazeist.nl
Bianca Osinga: Bianca@cdazeist.nl
Marcel Pluim: Marcel@cdazeist.nl
Leo Oosterveen: Leo@cdazeist.nl

Bestuur

Neem contact op met de CDA Zeist bestuur:

Bestuur: bestuur@cdazeist.nl

 

Landelijk/​Provinciaal

De twaalf provinciale afdelingen vormen de schakel tussen de gemeentelijke afdelingen en het landelijke bestuur.