
05 juni 2025
18 februari 2025 1 minuten lezen
Recent bracht CDA Goes een werkbezoek aan RMA Techniek in ‘s-Heer Arendskerke, waar we een kijkje achter de schermen kregen bij dit innovatieve bedrijf. Michel Remijn, eigenaar van RMA Techniek (Remijn Maintenance & Assembly), gaf ons een uitgebreide rondleiding en vertelde over de specialisatie van zijn bedrijf: machinebouw voor de voedingsmiddelenindustrie.
Wat doet RMA Techniek?
RMA Techniek staat bekend om kwaliteit, flexibiliteit en betrouwbaarheid in de technische sector. Het bedrijf voert projecten uit van engineering tot inbedrijfstelling, waarbij ze maatwerkoplossingen leveren voor klanten binnen en buiten Zeeland. Hun kernactiviteiten zijn:
Daarnaast is RMA Techniek sterk in speciaal machinebouw, weegtechniek en robotisering, waarbij ze geavanceerde technieken inzetten om processen in de voedingsmiddelenindustrie te optimaliseren.
Wat hebben we geleerd?
Tijdens het werkbezoek werd duidelijk hoe belangrijk innovatie en vakmanschap zijn voor de regionale economie. RMA Techniek investeert continu in nieuwe technologieën, zoals robotisering, om bedrijven efficiënter en duurzamer te laten werken. Dit sluit goed aan bij onze inzet voor het versterken van de maakindustrie in Zeeland.
Daarnaast bespraken we de uitdagingen waar bedrijven als RMA Techniek tegenaan lopen, zoals het vinden van technisch personeel en de invloed van regelgeving op innovaties. Dit zijn belangrijke punten om mee te nemen in ons politieke werk.
We danken Michel Remijn en zijn team voor hun gastvrijheid en inspirerende inzichten!