15 maart 2026 1 minuten lezen

Dit week­end op pad met de CDAard­ap­pèl

Dit weekend ging CDA Hulst op pad met een bijzondere oogst: de CDAardappèl. Een hele dag waren we onderweg door de gemeente Hulst om zakken aardappelen, vers van het land, persoonlijk langs te brengen bij inwoners. Dat leverde niet alleen volle handen op, maar vooral veel mooie gesprekken aan de deur en aan de keukentafel. En natuurlijk: blije gezichten bij het ontvangen van een zak aardappelen.

Naast de huisbezoeken hebben we dit weekend ook aardappelen gedoneerd aan de Voedselbank en aan Stichting De Melkkan. Want delen hoort bij omzien naar elkaar. Zo krijgt de oogst een plek bij mensen die het goed kunnen gebruiken.

De CDAardappèl is meer dan een zak aardappelen. Net als bij de eerdere CDAppèlboom‑actie staat deze actie symbool voor onze manier van werken: nuchter, betrokken en met oog voor de lange termijn. Vier jaar geleden plantten we samen letterlijk iets voor de toekomst. Nu brengen we de oogst langs.

Die gedachte past ook bij ons financieel beleid. De gemeente Hulst staat er financieel gezond voor, met lage schulden en sterke reserves. Dat geeft ruimte om te investeren in wonen, ondernemen en een sociaal en solidair Hulst, zonder lasten door te schuiven naar volgende generaties.

Met diezelfde Zeeuwse aanpak kwamen we dit weekend langs: persoonlijk, dichtbij en met aandacht voor mensen. Van appelboom tot aardappel – en alles daartussenin.

🤝 Samen blijven we bouwen aan een sterke, betrokken en toekomstgerichte gemeente Hulst.

Bekijk hier het filmpje van het rondbrengen van de CDAardappèls: https://www.youtube.com/shorts/r-wqMnnBrwE 

Lees
ver­der