5. Henk van Putten

Met trots kan ik meedelen dat ik verkiesbaar ben voor CDA Goeree-Overflakkee met plaats #5 op de lijst.

Samen verder bouwen aan een oekomstbestendig Gemeente Goeree-Overflakkee.
Door samen te werken. Door te luisteren naar de praktijk. En door te blijven investeren in mensen en innovatie.

De afgelopen jaren ben ik getuige geweest van zoveel innovatiekracht op ons prachtige eiland. Ondernemerschap in de praktijk. Mensen die elke dag met hart en ziel bezig zijn met hun bedrijf. Die investeren. Die vernieuwen. En die hun toekomst hier, op Goeree-Overflakkee, willen opbouwen.

Politiek gaat natuurlijk over de problemen van vandaag, maar elke beslissing vraagt ook om rekening houden met de langere termijn. 
Dit is precies wat ik al vroeg leerde aan de keukentafel op de boerderij als boerenzoon. Het is als leven met de seizoenen.

Een nieuwe generatie moet erop kunnen vertrouwen dat ook zij met voldoende perspectief kunnen blijven wonen, ondernemen en recreëren op ons eiland.

Trots en eervol om hier weer een bijdrage aan te mogen gaan leveren.

Woonplaats:
Melissant