
14 oktober 2025
22 mei 2025 1 minuten lezen
Vanavond is Luuk van Dort beëdigd als commissielid voor CDA Zoeterwoude. Luuk is daarmee een nieuwe, jonge aanwinst voor de gemeenteraad van Zoeterwoude.
Luuk is 26 jaar en opgegroeid in Zoeterwoude. Van jongs af aan zet hij zich in als vrijwilliger bij de Scouting en jongerenvereniging Utopia. Tussen 2014 en 2016 maakte hij deel uit van de jongerenadviesraad van de gemeente, waar hij zich hard maakte voor de stem van jongeren.
Als commissielid wil Luuk jongeren en politiek dichter bij elkaar brengen: “Jongeren hebben frisse ideeën en zorgen, maar voelen zich niet altijd gehoord. Ik wil eraan bijdragen dat jongeren zich beter vertegenwoordigd voelen.”
Daarnaast drijft hem de wens om zich in te zetten voor betaalbare woningen. Samen met zijn vriendin hoopt hij over een paar jaar in Zoeterwoude een huis te kopen, iets wat voor veel jongeren nu lastig is.
CDA Zoeterwoude kijkt uit naar de frisse blik en inzet van Luuk. Met zijn ervaring en betrokkenheid gaat hij zich actief inzetten voor een toekomstgerichte gemeente.


14 oktober 2025

24 september 2025

24 september 2025