Gorinchem | Dick van de Linde

Dick van de Linde

Wie ben je? 

Ik ben Dick van de Linde, vader van 4 kinderen en getrouwd met Martina. Ik ben werkzaam als General Counsel/ Head of Compliance bij een handelshuis in minerale olie in Rotterdam. 

Wat vind je het mooiste aan/plek in Gorinchem en Dalem?

De mooiste plek voor mij is Lyceum Oudehoven. Meer dan 30 jaar geleden heb ik daar Martina ontmoet. Onze oudste twee kinderen zitten of zaten op deze school, dus ik kom er met veel plezier zo nu en dan eens terug. Ik kom overigens ook graag op de Windroos, waar onze jongste kinderen op school zitten en ik onderdeel ben van de ouderraad. Of toch de Lingewijk, waar ik met heel veel plezier aan de Arkelse Onderweg woon. Ik hoef niet te kiezen, toch?

Waarom sta je op de lijst voor het CDA?

Ik ben al jaren betrokken bij de CDA in Gorinchem. De laatste tijd op iets grotere afstand. Ik onderschrijf de kernwaarden van het CDA en ik vind bij het CDA Gorinchem dat we deze kernwaarden ook proberen in te vullen. 

Waar ga jij je de komende jaren voor inzetten?

Ik ga me inzetten voor de kernwaarde "omzien naar elkaar". Ik vind het belangrijk dat we niemand vergeten nu we met elkaar in onze mooie stad wonen. Hoe we dit "omzien" invullen, begint al op de scholen. Daar moeten we dus ook initiatieven waar we "verbinden", van harte steunen.