“Onze stad kent ontzettend veel vrijwilligers die meedoen in Maassluis. Inwoners die zich inzetten voor een ander en klaarstaan wanneer dat nodig is. Onze vrijwilligers zijn onmisbaar voor Maassluis.”

Die betrokkenheid typeert ook Marcel zelf.

In het dagelijks leven heeft hij een drukke baan als specialist in tunnels en ondergrondse constructies. Vorig jaar promoveerde hij aan de Technische Universiteit. Daarnaast was Marcel jarenlang politiek actief voor onze partij, onder andere als fractievoorzitter. Hij is de alleskunner van het CDA Maassluis!

Maar bovenal is Marcel iemand die altijd klaarstaat voor anderen. Als vrijwilliger bij De Tweemaster, als betrokken Maassluizer, als iemand die altijd bereikbaar is en klaarstaat om te helpen. Wij zijn erg dankbaar dat iemand zoals Marcel op onze kandidatenlijst staat!