
04 juli 2026
26 juni 2026 1 minuten lezen
Met trots kunnen wij bekendmaken dat Janno Meijer officieel is geïnstalleerd als wethouder. Na een periode van betrokken en bevlogen inzet als fractievoorzitter zet hij zich vanaf nu in als bestuurder voor onze gemeente. Door het aantreden van Janno als wethouder ontstaat er een nieuwe situatie binnen de fractie. Wij zijn daarom verheugd dat Janneke Verwijmeren de rol van fractievoorzitter op zich neemt.

Als fractievoorzitter heeft Janno een belangrijke bijdrage geleverd aan onze fractie en onze partij. Met zijn kennis, enthousiasme en betrokkenheid heeft hij richting gegeven aan tal van dossiers en de verbinding gezocht met inwoners, ondernemers en maatschappelijke organisaties. Wij danken hem voor zijn inzet in deze rol en wensen hem veel succes als wethouder.
Door het aantreden van Janno als wethouder ontstaat er een nieuwe situatie binnen de fractie. Wij zijn daarom verheugd dat Janneke Verwijmeren de rol van fractievoorzitter op zich neemt. Janneke is een ervaren en betrokken volksvertegenwoordiger en heeft zich de afgelopen jaren bewezen als een sterke kracht binnen onze fractie.
Met haar als nieuwe fractievoorzitter kijken wij vol vertrouwen naar de toekomst. Samen blijven wij ons inzetten voor een sterke, betrokken en toekomstgerichte gemeente, waarbij de belangen van onze inwoners altijd centraal staan.
Wij feliciteren zowel Janno Meijer met zijn installatie als wethouder als Janneke Verwijmeren met haar benoeming tot fractievoorzitter en wensen hen veel succes in hun nieuwe functies.
Foto's door Jos Elve.




04 juli 2026

03 juli 2026
19 juni 2026