CDA | Francis Duijveman-Bennink

Francis Duijveman-Bennink

Mijn naam is Francis Duijveman-Bennink en ben getrouwd met John. Samen hebben wij 3 kinderen en inmiddels ook 4 kleinkinderen. Wij wonen sinds december 2022 in Beneden-Leeuwen, waar we het erg naar ons zin hebben. Om een beetje in te burgeren ben ik sinds vorig jaar lid van het Corso en ben ik ook betrokken bij het oprichten van het nieuwe dorpsplatform Lauwe (per september hopen wij online te gaan.) Tevens ben ik recentelijk fractievolger geworden voor de CDA West Maas en Waal fractie.

Waar moet de CDA zich volgens jou voor inzetten
Wij zetten ons in voor de belangen van de inwoners van West Maas en Waal. Dat kan zijn, actieve speelgelegenheden voor de jeugd b.v. skatebaan, basketbal/voetbalveld, klimtoestellen etc, waardoor ze meer in beweging zijn. Meer aandacht voor de verkeersveiligheid, bereikbaarheid, maar ook voor betaalbare woningen voor de jeugd en ouderen uit West Maas en Waal. Maar wat hoog in het vaandel staat is het respect hebben voor elkaar en samen de verantwoordelijk dragen voor een goede en veilige (woon)omgeving. Er voor elkaar zijn.

Waarom moeten andere mensen lid worden
Door je bij ons aan te sluiten, maken we meer kans om onze doelen te bereiken. Niet alleen onze doelen, maar ook jou doelen. Je bent een aanspreekpunt voor de inwoners van onze mooie gemeente en kunt de knelpunten van mede inwoners ook onder de aandacht brengen bij de gemeente.

Samen staan we sterker voor een betere toekomst, met elkaar en voor elkaar

Volg Francis online.

Meer nieuws van
Fran­cis Duij­ve­man-Ben­nink