Fractie

Harvy Schouten telefoon: 06-10740689 mail: harvy_schouten@hotmail.com Fractievoorzitter
Kirk den Otter
Femke Klomp
Anja Andres Fractiesecretaris

Wethouder

Lianne van der Aa tel. 06 53 53 54 19

Bestuur

Arie van Erp (voorzitter) tel. 06-22488059 averp@home.nl
Simon Middelkamp (vice-voorzitter) 06-20596459 Simon.middelkamp@planet.nl
Toon van den Berg (secretaris) toon.berg@ziggo.nl
Niek van den Biggelaar (penningmeester), tel. 073-551 48 82, niek@vandenbiggelaar.net
Frank Beck (campagneleider en pr), tel. 06-51 24 82 34 frank@beckcommunicatie.nl
Ton van Houtum ton.van.houtum@canon.nl
Jan Hein van Beers janheinvanbeers@hotmail.com

Landelijk/​Provinciaal

De twaalf provinciale afdelingen vormen de schakel tussen de gemeentelijke afdelingen en het landelijke bestuur.