Fractie

Lianne van der Aa tel. 06-53535419 mail: lianne@beckcommunicatie.nl Fractievoorzitter
Harvy Schouten tel. 06-10740689 mail: harvy_schouten@hotmail.com Penningmeester
Emanuel van der Schoot tel. 06-13249884 mail: e.vdschoot@ziggo.nl Secretaris

Bestuur

Arie van Erp (voorzitter) tel. 06-22488059 mail: averp@home.nl
Simon Middelkamp (vice-voorzitter) 06-20596459 Simon.middelkamp@planet.nl
Anja Andres (secretaris) 06-21226602 anja@andrescs.nl
Niek van den Biggelaar (penningmeester), tel. 073-551 48 82, mail: niek@vandenbiggelaar.net
Frank Beck (campagneleider en pr), tel. 06-51 24 82 34, mail: frank@beckcommunicatie.nl

Landelijk/​Provinciaal

De twaalf provinciale afdelingen vormen de schakel tussen de gemeentelijke afdelingen en het landelijke bestuur.