Zie hier de contactpersonen van CDA Senioren geordend per provincie.

Drenthe

Voorzitter CDA Senioren Drenthe: Kor Kleefman

Secretaris: Afke Hoogeveen-Pars. famjh@msn.com

Vertegenwoordiger Drenthe in AB CDA Senioren (landelijk) :

 

 

Flevoland

Voorzitter CDA Senioren Flevoland :

Jan de Graaf   jenb.degraaf@gmail.com 

Secretaris : Hans Crebas  hanscrebas@live.nl

Bestuurslid: K. Hasper-Wolters   k.hasperwolters@gmail.com  

Bestuurslid: J. Oijevaar   j.oijevaar@gmail.com 

Bestuurslid: Vertegenwoordiger Flevoland in AB CDA Senioren (landelijk) :

Klaas van der Knaap  k.vanderknaap@kpnplanet.nl 

Jan Ovinge  oving043@planet.nl 

Friesland

Voorzitter CDA Senioren Friesland : Douwe Tamminga.

Secretaris : Fred Veenstra, frveenstra@hetnet.nl

Vertegenwoordiger Friesland in AB CDA Senioren (landelijk) : 

 

 

 

Gelderland

Voorzitter CDA Senioren Gelderland : Ria Aartsen-den Harder

Secretaris : Diny van Mechelen, dinyvanmechelen@cdagelderland.nl

Vertegenwoordiger Gelderland in AB CDA Senioren (landelijk) :

Ria Aartsen-den Harder, r.aartsen@hetnet.nl

Hilde Haverkamp-Rombaut, hildehaverkamp@gmail.com

 

 

 

Groningen

Voorzitter CDA Senioren Groningen : Be F. Bronsema   bebronsema@hotmail.nl 

Vice voorzitter : A.P. Soldaat  ap.soldaat@gmail.com 

Secretaris : mevr. M.H. van der Kramer

Bestuurslid: C. Groeneveld 

Bestuurslid; B. Huiting   truus.bouwie@hetnet.nl 

Bestuurslid: H. de Haan   henk41@ziggo.nl 

Vertegenwoordiger Groningen in AB CDA Senioren (landelijk) :

Bernard van Geuns, bjvgeuns@tiscali.nl

 

 

 

Limburg

Voorzitter CDA Senioren Limburg : Karel Leunissen,

Secretaris : Andries Houtakkers, secretaris@cdalimburg.nl

Vertegenwoordiger Limburg in AB CDA Senioren (landelijk) :

Theo Krebber

 

 

Noord-Brabant

Voorzitter CDA Senioren Noord Brabant : Theo Kloet, to.kloet@outlook.com 

Vice voorzitter : Marga Allard, marga.allard@hetnet.nl 

Secretaris : Frans Wouters, frans.wouters@cdabrabant.nl 

Vertegenwoordiger Noord-Brabant in AB CDA Senioren (landelijk) :

Jack Bakker, jack.bakker@planet.nl

Pieter Springer, pieterspringer@ziggo.nl

Noord-Holland

Voorzitter CDA Senioren Noord Holland : Aagje Zeeman,

Vice voorzitter : Jaap Zuurbier,

Secretaris : Theo Lunshof, hmlunshof@upcmail.nl

Vertegenwoordiger Noord Holland in AB CDA Senioren (landelijk) :

Aagje Zeeman, aagjezeeman@gmail.com

Arthur Brand, fambrand@xs4all.nl

 

 

Overijssel

Voorzitter Overijssel CDA Senioren : Hein Pieper,

Secretaris : Roland Cornelissen, ric@noordenberg.nl

Vertegenwoordiger Overijssel in AB CDA Senioren (landelijk) :

Diny Laarman-Hemstede, diny.laarman@planet.nl

Theo Morskate, theomorskate@kpnmail.nl

 

 

Utrecht

Voorzitter Utrecht CDA Senioren : Lenny Geluk-Poortvliet

Secretaris : Henk de Jong, evinka@xs4all.nl

Vertegenwoordiger Utrecht in AB CDA Senioren (landelijk) :

Lenny Geluk-Poortvliet, lenny.gelukpoortvliet@gmail.com

 

 

 

Zeeland

Voorzitter Zeeland CDA Senioren : Sien de Mol-Marcusse,

Secretaris : P. Wilderom, wilderom24@zeelandnet.nl

Vertegenwoordiger Zeeland in AB CDA Senioren (landelijk) :

Sien de Mol-Marcusse, cjdemol@zeelandnet.nl

 

 

Zuid-Holland

Voorzitter Zuid Holland CDA Senioren : 

Vice voorzitter : Wim van der Vaart,

Secretaris : Ton Gribnau, ton.gribnau@planet.nl

Vertegenwoordiger Zuid Holland in AB CDA Senioren (landelijk) :

Dick de Kievit, dickdekievit@chello.nl

 

 

Landelijk/​Provinciaal

De twaalf provinciale afdelingen vormen de schakel tussen de gemeentelijke afdelingen en het landelijke bestuur.