#3 Mieke van Ginkel

Portland

Waar kennen we Mieke van?

Mieke is misschien wel het bekendste gezicht van het CDA in onze gemeente. Als wethouder is ze al een hele tijd in onze gemeente actief, en zet ze zich in voor bijvoorbeeld het Sociaal Domein, Kunst en Cultuur, en voor Educatie. Mieke woont in Portland, en ook haar kinderen zijn hier opgegroeid. Ook is Mieke zelf te vinden bij de lokale sport- en cultuurverenigingen. De afgelopen periode heeft Mieke zich hard ingezet voor de jeugdzorg, de heropening van Het Boerderijtje en meer integraal beleid in het Sociaal Domein. En met resultaat! Mieke durft in haar besluiten verantwoordelijkheid te nemen, lef te tonen, en zonder poespas aan te geven wat er moet gebeuren. En dat past goed bij het CDA!

Waarom ben je kandidaat voor het CDA?

''Omdat Albrandswaard op mij kan rekenen. Ik woon hier heel prettig, en ik wil, samen met iedereen die mee wil doen, Albrandswaard leuk houden! Kansen voor jongeren zijn daarbij voor mij heel belangrijk: de jeugd heeft de toekomst! Dat gaat wat mij betreft niet alleen over onderwijs of sporten, maar ook over de woningmarkt. Het is op dit moment veel te moeilijk om een woning in Albrandswaard te vinden, en daar moeten we iets aan doen. Lang, gelukkig en vooral gezond leven in Albrandswaard. Dat is het streven. In de afgelopen periode is er veel veranderd op het gebied van jeugdhulp, eenzaamheidsbestrijding, ventilatie op scholen en preventie. Dat is niet alleen iets van Den Haag, maar juist ook iets van Albrandswaard. De afgelopen jaren ben ik met heel veel plezier wethouder geweest. Ik wil dat mooie werk voortzetten, en mijn CDA-idealen een plek geven. Daarom ben ik beschikbaar bij de komende verkiezingen!''

Landelijk/​Provinciaal

De twaalf provinciale afdelingen vormen de schakel tussen de gemeentelijke afdelingen en het landelijke bestuur.