Jaap van der Valk
Jaap van der Valk is kandidaat nummer 5. Hij woont in Haagse Hout. Hij wil zich gesterkt door zijn werk- en levenservaring graag inzetten voor goed bestuur, laagdrempelige rechtshulp in de stad, het tegengaan van eenzaamheid onder jongeren en ouderen. Hij hoopt zo een bijdrage te kunnen leveren aan zijn stad.

Jaap werkt als Adviseur Juridische Zaken en docent Recht, beide bij De Haagse Hogeschool. Daarvoor was hij advocaat en journalist. Als vrijwilliger is hij actief bij The American Protestant Church of The Hague. Eerder: mentor Giving Back
Hij woont samen met zijn vrouw Ans, directeur basisschool en twee kinderen: Sofie en Sjors. Hij geniet enorm van de natuur in de stad. Vooral het Haagse Bos 's ochtends op de fiets, onderweg naar werk is favoriet.
Als kandidaat zet hij zich graag in voor een stad waar we ook echt samen een stad zijn.
Meer kandidaten.

Kavish Partiman

Hinke de Groot
Scheveningen
Jolijn Standhardt
Centrum

Kesia Watson
Laak

Stijn van Hilten

Meverly Adjhei Benjamin
Schilderswijk

Menno Jehee
Haagse Hout
Iris Scholten
Transvaal

Marieke Waterlander - de Boer
Scheveningen
Kasper van Steveninck
Bomenbuurt

Diederik van der Maas
Scheveningen

Gerard Lucius
Duinoord
Tjerk Wagenaar
Statenkwartier

Fatma Aktas
Schilderswijk

Amber Smeets
Escamp

Arjen Looijenga
Bomenbuurt

Koen Oosthoek
Laakkwartier

Aris Prins
Segbroek

Ellis Stolwijk
Bezuidenhout